Vietnam Style Slingshot Full Butterfly

Vietnam Style Slingshot


Pattern yang simple diperbuat daripada material samada stainless steel atau ABS plastik yang flat dan dibentuk menjadi cabang "Y".

.

Hanya motif design yang berubah2 mengikut kreativiti pengeluar.

.

Pattern ini popular digunakan oleh para shooter di Vietnam.

.

Model ini seterusnya terkenal dengan julukan Vietnam Style Slingshot.

.

Kelebihan adalah bentuk yang simple tetapi smart dan mudah dibawa.

.

Terdapat 2 varian mengikut kategori material :


1. Vietnam Style Slingshot Full Butterfly Stainless Steel


Deskripsi :


✅Diperbuat daripada stainless steel. Material tahan karat dan kukuh.


✅Workmanship yang teliti dengan finishing yang cantik dan kemas, tiada bucu yang tajam menjadikannya lebih selesa digenggam. 


✅2 versi tip menggunakan mekanisma klip tanpa skru dan versi skru, senang dan menjimatkan masa ketika memasang getah.


Spesifikasi :


Material: Stainless Steel

Color: Silver

Weight : 200g-300g


Pakej termasuk :


1 X Fork Vietnam Style Full Butterfly

4 X Flatband

2 X Mudball pack

1 X Bearing pack

1 X Storage box

1 X String pouch bag

1 X Spinner target

5 X Rubber ring


Nota:


*Warna ring/pouch/getah/mudball diberi random mengikut stok sediaada.


*Ralat ukuran 1-3 mm disebabkan oleh pengukuran manual. Sila pastikan anda tidak keberatan untuk membeli.


*Disebabkan perbezaan antara monitor dan pencahayaan, warna gambar mungkin berbeza sedikit daripada warna sebenar item tersebut. Terima kasih!



2. Vietnam Style Slingshot Full Butterfly ABS Version


Deskripsi :


✅Diperbuat daripada material plastik ABS.


✅Finishing yang cantik dan kemas dengan beberapa pilihan warna.


✅Tip menggunakan mekanisma klip dan skru.


Spesifikasi :


Material: ABS Plastic

Color: Green/Grey

Weight : 125g


Pakej termasuk :


1 X Fork Vietnam Style Full Butterfly ABS Version

1 X Flatband

1 X Mudball pack

1 X Bearing pack

1 X Storage box

1 X Lanyard

1 X Spinner target

5 X Rubber ring

1 X Tools


Nota:


*Warna ring/pouch/getah/mudball diberi random mengikut stok sediaada.


*Ralat ukuran 1-3 mm disebabkan oleh pengukuran manual. Sila pastikan anda tidak keberatan untuk membeli.


*Disebabkan perbezaan antara monitor dan pencahayaan, warna gambar mungkin berbeza sedikit daripada warna sebenar item tersebut. Terima kasih!


LENGKAPKAN FORM DI BAWAH DAN ORDER SEKARANG!!!









































Perhatian! Sila lengkapkan borang di bawah.

Ruangan yang wajib diisi

BUTIRAN PEMBELIAN

Produk Kuantiti Harga (RM)
Gongtu Vietnam Style Slingshot Full Butterfly ABS Green (Complete set)
1
Gongtu Vietnam Style Slingshot Full Butterfly ABS Grey (Complete set)
HABIS STOK
Gongtu Vietnam Style Slingshot Full Butterfly Screw (Complete set)
1
Vietnam Style Slingshot Full Butterfly Clip (Complete set)
2
JUMLAH

Kos Penghantaran

JUMLAH KESELURUHAN (RM)
Caj Perkhidmatan Peniaga (RM)

BUTIRAN PELANGGAN

BUTIRAN PEMBAYARAN